
Інтерактивний песик 933-105 E
- В наличии
- Код: 933-105 E
1 050 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Найкращий та найпухнастіший друг!
Ці милі іграшкові тваринки просто не зможуть не підкорити серце вашого малюка. Іграшки виконані у вигляді милих товстеньких тваринок, яких так і хочеться стиснути в обіймах.Тварини мають сенсор на спинці, на доторки до якого вони реагують звуками і рухами: в іграшок рухливі хвостики, а також вони вміють кліпати очима.
Особливості:
- розміри: 28.5х22х27 см;
- іграшка працює від трьох батарейок типу “ААА” (не включено до набору);
- іграшку виконано з м’якого та приємного на дотик текстилю;
- іграшка кліпає очима та виляє хвостиком;
- на спинці тваринки розташовано сенсор, на дотики до якого вона реагує звуками;
- при натисканні на ліву передню лапку тварини активується функція запису голосу;
- у комплекті з тваринкою йде пляшечка, якщо піднести її до рота тварини, то активується аудіоефект пиття з неї.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Животное |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Тип питания | Батарейки |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 300 мм |
| Ширина упаковки | 220 мм |
| Высота упаковки | 220 мм |
- Цена: 1 050 ₴

