
Інтерактивна книга Транспорт 36125 WToys
- В наличии
- Код: 36125
315 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Інтерактивна книга "Світ транспорту" — це унікальна іграшка, яка поєднує у собі навчання та розваги. Завдяки яскравим ілюстраціям, звуковим ефектам та пізнавальним фактам дитина дізнається більше про машини, які зустрічає щодня!
Книга також має інтерактивні елементи: гру з липучками, яка допоможе краще запам’ятати отриману інформацію, та спеціальну дошку для малювання маркером. Це ідеальне поєднання навчання та гри!
Особливості:
- озвучено українською мовою;
- сенсорні кнопки для інтерактивного навчання;
- називає транспорт та відтворює характерні звуки деяких видів;
- цікаві факти про транспорт;
- 8 картонних листів із зображеннями;
- гра з липучками - “Знайди транспорт за силуетом”;
- знайомство з 14 видами транспорту;
- працює від 3-х батарейок ААА (не додаються);
- розмір дошки 28х2х26 см;
- дошка для малювання та маркер, що легко витирається.
| Основные | |
|---|---|
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Особенности | Звуковые эффекты |
| Языки | Украинский |
| Ширина | 27 см |
| Длина | 29 см |
| Высота | 2 см |
| Тип питания | Батарейки |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
- Цена: 315 ₴

