
Розвиваючий бізіборд Динозаврик 72024 WToys
- В наличии
- Код: 72024
575 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Бізіборд у формі динозаврика – ідеальний помічник для всебічного розвитку малюків!
Іграшка стимулює цікавість, тренує логіку, уважність і допомагає дитині пізнавати навколишній світ у безпечній ігровій формі.
Яскравий дизайн, звукові ефекти та багатофункціональність роблять гру не лише цікавою, але й корисною для малят.
Особливості:
- розміри: 33х5,5х23 см;
- працює від 3 батарейок типу “АА” (не включені до набору);
- озвучування українською мовою;
- 15 казок (трикутна кнопка);
- 15 пісень (натискання на штекер в іграшковій розетці);
- 15 скоромовок (верхня частина прямокутної кнопки);
- 15 загадок (нижня частина прямокутної кнопки);
- звукові ефекти;
- тріскачки;
- пальчикові ігри: замочки. перемикачі, віконце, слайдер;
- аналоговий годинник з рухомою стрілкою.
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Бизиборд |
| Пол | Унисекс |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 370 мм |
| Ширина упаковки | 70 мм |
| Высота упаковки | 280 мм |
- Цена: 575 ₴

