
Музична іграшка Цікава подорож 45093 WToys
- В наличии
- Код: 45093
260 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Музична забавка “Цікава подорож” — незамінна іграшка для найменших, яка має безліч цікавинок!
Віршики, пісні, загадки, казки — малюку завжди буде чим зайнятись! Обирайте потрібний режим роботи та насолоджуйтесь різними звуковими ефектами. Гумові ключики, які має іграшка, не тільки покращать сенсорне сприйняття малюка, а й значно полегшать його стан під час прорізання зубів.
Особливості:
- працює від 2 батарейок типу АА (в комплект не входять);
- гумові прорізувачі;
- пісні;
- загадки;
- казки;
- яскраве підсвічування.
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Музыкальная игрушка |
| Возрастная группа | От 6-ти месяцев |
| Тип питания | Батарейки |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 150 мм |
| Ширина упаковки | 70 мм |
| Высота упаковки | 210 мм |
- Цена: 260 ₴





