
Розвиваючий набір 6в1 для найменших 1297 Soft Rubber Baby Set
- Нет в наличии
- Код: 1297
995 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Одним з найважливіших етапів у житті людини є ранній розвиток, коли кожен має сповна розвинути усі свої органи чуття та усі моторні функції, тому цей етап навчання має вплив на усе подальше життя людини. Із цим набором для розвитку, ваш малюк матиме чудовий і веселий початок цього навчання, адже в одному наборі зібрані іграшки, які допоможе дитині розвинути дрібну моторику її рук із різноманітними пальчиковими іграми та когнітивні здібності із наборами фігурок і кубиків, які можна складати. Також цей набір має широкий спектр текстур, кольорів та звуків, що допоможе малюкові розширити його аудіо-візуальне та тактильне сприйняття навколишнього світу.
Особливості:
- у наборі 34 елементи;
- 4 фігурки-брязкальця;
- 6 кубиків-тваринок;
- пірамідка з 6 рівнів;
- текстильна коробка для серветок;
- 4 серветки з ефектом шелестіння;
- 10 текстильних багаторазових серветок;
- сітчастий мішечок;
- фігурка коали;
- куб із формами та разнокольоровими резинками замість стінок;
- брязкальце з прорізувачами та двома пальчиковими іграми.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Пол | Унисекс |
| Возраст | От 6 мес |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 210 мм |
| Ширина упаковки | 180 мм |
| Высота упаковки | 160 мм |
- Цена: 995 ₴

