
Дитяче сидіння накладка на унітаз BM Bimbo, біло-блакитний 03560
- Нет в наличии
- Код: 03560
375 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дитяче сидіння-накладка для унітаза – ідеальне рішення для комфортного та безпечного навчання дитини користуватись туалетом. Завдяки м`якій знімній накладці, процес стає зручним та приємним для малюка. Ергономічний дизайн та якісні матеріали гарантують довговічність та легкість у догляді.
Особливості:
- розмір: 31х34х11 см;
- м`яка накладка зі штучної шкіри: забезпечує комфорт та легке очищення;
- ергономічна форма відповідає анатомічним особливостям дитини;
- легкий догляд: знімна накладка для швидкого очищення.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bimbo |
| Тип | Накладка |
| Материал | Пластик |
| Длина | 31 см |
| Ширина | 34 см |
| Высота | 11 см |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | біло-блакитний 03560 |
- Цена: 375 ₴

