
Коляска Gazelle S Cybex, Stone Grey
- В наличии
- Код: 524001289
33 300 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Завдяки ергономічному, рівному положенню призначений для дітей від народження.
- модульна система "все в одному";
- додатковий знімний кошик;
- можливість використання для однієї дитини, для двійні та для погодок;
- регульована ручка;
- великий капюшон з віконцями;
- горизонтальне положення;
- сиситема підтягування ременів однією рукою.
Комплектація:
- рама з колесами;
- кошик для речей;
- прогулянковий блок з текстилем та бампером;
- капюшон;
- додатковий кошик для покупок;
- інструкція.
Вага: 12,6 кг.
Довжина/ширина/висота:
- 93 -106 см;
- 65 см;
- 100-110 см.
Візок Gazelle S пропонує 3 різних конфігурацій.
Його можна використовувати в таких комбінаціях.
1. Візок одномісний:
- для однієї дитини - з люлькою, прогулянковим сидінням або автокріслом, встановленим на рамі візочка. У комплект входить додатковий знімний кошик для покупок.
2. Візок для двох дітей різного віку:
- для двох дітей - легко зніміть кошик для покупок і встановіть на його місце другу люльку, прогулянкове сидіння або автокрісло.
3. Візок для двійні:
- на раму Gazelle S можна встановити дві люльки, два прогулянкових сидіння або два автокрісла. Завдяки цьому ваші діти завжди будуть подорожувати з таким же високим комфортом.
Компактне складання навіть у двомісній конфігурації. Ви можете легко скласти візок в окремо стоячий без необхідності від'єднувати будь-які компоненти.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cybex |
| Страна производитель | Германия |
| Тип коляски | Универсальная/комбинированная |
| Максимально допустимый вес | 22 кг |
| Механизм складывания | Книжка |
| Число точек опоры | Четыре точки |
| Количество колес | 4 шт |
| Тип передних колес | Одинарные |
| Тип задних колес | Одинарные |
| Материал колес | Резина |
| Поворотные передние колеса/колесо | Да |
| Ширина передней и задней оси | Различная |
| Система амортизации | Пружины |
| Тип ремней безопасности | 5-ти точечные |
| Перекидная ручка | Нет |
| Комплектация коляски | Бампер, Подножка, Прогулочный блок, Корзина для покупок |
| Состояние | Новое |
| Размер коляски в разложенном виде | |
| Ширина | 65 см |
| Длина | 106 см |
| Высота | 110 см |
| Вес | 12.5 кг |
| Размер коляски в сложенном виде | |
| Ширина в сложенном виде | 86 см |
| Длина в сложенном виде | 65 см |
| Высота в сложенном виде | 35 см |
| Дополнительные характеристики | |
| Регулировка высоты ручки | Да |
| Защита от случайного складывания | Да |
| Тормозная система коляски | Задний стояночный тормоз |
| Регулируемая подножка | Да |
| Два положения блоков на раме | Нет |
| Съемная перекладина(бампер) в прогулочном блоке | Да |
| Бесшумная регулировка капюшона | Да |
| Горизонтальное положение спинки | Да |
| Максимальный угол наклона спинки | 180 град. |
| Светоотражатели | Нет |
| Материал дна | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Stone Grey |
| цвет | Бежевый |
- Цена: 33 300 ₴









