
Багатофункціональний інтерактивний куб 30671 WToys
- В наличии
- Код: 30671
460 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Одна іграшка — безліч розваг!
Багатофункціональний інтерактивний куб допоможе малечі не лише весело проводити час, але й розвиватись. Кожна грань куба пропонує нову гру.
За допомогою сортера цікаво вивчати форми та кольори. Музичні клавіші розвивають слухове сприйняття, а рухомі шестерні та лабіринт з пересувними елементами — дрібну моторику.
Іграшка відтворює різноманітні звуки, пісні та казки, підсвічуючись при цьому. Завдяки перемикачу, можна обирати різні режими гри, адаптуючи іграшку до настрою та потреб дитини.
Особливості:
- інтерактивний куб має українське озвучування;
- підсвічування центральної тваринки;
- режими: “Вивчаємо цифри”, “Скоромовки”, “Казки”, “Зіграй мелодію”;
- веселі пісеньки, барабанчик;
- 4 нотні клавіші дозволяють зіграти власну композицію;
- кнопка перемикання режимів;
- магнітна риболовля;
- сортер з фруктами;
- рухомі шестерінки;
- тріскачка;
- лабіринт з машинкою;
- еластичні мотузочки;
- розмір 13х13х13см;
- працює від 3-х батарейок АА (не додаються);
- виконано з міцного первинного пластику.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WToys |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Мультибокс |
| Пол | Унисекс |
| Возраст | От 12 мес |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Тип питания | Батарейки |
| Состояние | Новое |
| Инклюзивные игрушки | Да |
| Размеры | |
| Длина | 13 мм |
| Ширина | 13 мм |
| Высота | 13 мм |
- Цена: 460 ₴








