
Функціональна лялька з аксесуарами 52 см 8866-65 S
- В наличии
- Код: 8866-65 S
1 910 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Ці милі лялечки просто не зможуть не сподобатися вашій дитині, адже вони мають максимально реалістичний вигляд та купу цікавих аксесуарів, які зроблять гру з ними цікавішою та веселішою.
Лялька стане вірним другом вашій дитині на довгі роки, адже вона виконана з якісної гуми. У комплекті з іграшкою йдуть аксесуари для гри із нею. Лялечка також має довге та густе волосся, на якому дитині буде цікаво тренуватися заплітати косички й придумувати нові зачіски для своєї подружки-лялечки.
Так ваша дитина розвине свою фантазію, креативність та дрібну моторику рук у процесі гри, а також дізнається основи догляду за малюками.
Особливості:
- висота ляльки: 52 см;
- лялька є функціональною та реагує звуками на зміну її положення у просторі;
- інтерактивний модуль знаходиться на спинці ляльки і працює від 3 батарейок типу “АА” (не включені);
- іграшка виконана у реалістичному стилі;
- лялька виконана з м’якої гуми й має рухливі кінцівки;
- іграшка має густе та довге прошите волосся;
- до набору додано також аксесуари для догляду за лялькою (памперс, пляшечка, взуття, магнітна пустушка, шапочка, м’яка іграшка).
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Реборн |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Резина |
| Высота | 52 см |
| Особенности | Звуковые эффекты |
| Тип питания | Батарейки |
| Комплектация аксессуарами | Да |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 21 мм |
| Ширина упаковки | 13 мм |
| Диаметр упаковки | 52 мм |
- Цена: 1 910 ₴










