
Дерев’яний трек спуск з машинками 61463 WToys
- В наличии
- Код: 61463
405 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Оригінальний трек з незвичними перегонами! Замість кільцевих доріг - кольорові спуски, замість ревучих болідів - дерев’яні машинки, які здатні рухатись самостійно. Все, що потрібно для початку цікавої гри - встановити машинку на стартовий майданчик, а все інше іграшка зробить сама. Ну що, спробуємо?
Особливості:
- стійка-трек з 8 спусками;
- 4 машинки;
- довжина машинок - 6.5 см;
- іграшка виготовлена з екологічно чистих матеріалів та повністю безпечна для дитини;
- для малюків віком від 18 місяців;
- сприяє розвитку дрібної моторики та логічного мислення.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | WToys |
| Тип | Автотрек |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Материал изготовления | Дерево |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 34 мм |
| Длина упаковки | 9 мм |
| Высота упаковки | 15 мм |
- Цена: 405 ₴








