
Інтерактивний улюбленець Кролик LK 223 A
- Нет в наличии
- Код: 223 A
360 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ця іграшка дозволить малюку піклуватися про пухнастого друга, вигулювати його та навчатися основам турботи. Завдяки реалістичним функціям кролик видає звуки, рухає хвостиком та лапками, а аксесуари роблять гру ще більш захопливою. Ідеальний варіант для розвитку уяви, емпатії та соціальних навичок дитини.
Особливості:
- імітація звуків;
- рухливі хвостик, лапки та голова;
- аксесуари у комплекті;
- допомагає створити атмосферу взаємодії між дитиною та улюбленцем;
- іграшка виготовлена з приємного на дотик матеріалу, безпечного для дітей;
- працює від 2 батарейок типу АА (в комплект не входять);
- розмір іграшки: 18х8х15.5 см;
- підходить для дітей від 3 років.
| Основные | |
|---|---|
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Комбинированный |
| Ширина | 8 см |
| Длина | 18 см |
| Высота | 15 см |
| Тип питания | Батарейки |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики | |
| Регулятор громкости | Нет |
| Функция автоматического отключения | Нет |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 22 мм |
| Ширина упаковки | 22 мм |
| Высота упаковки | 24 мм |
- Цена: 360 ₴

