
Функціональний пупс QM 24055 TK Group
- В наличии
- Код: 24055
1 420 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Наймиліший пупсик для вашого малюка!
Висотою 42 см, він виконаний із м’якої гуми та є функціональним, що дозволяє йому реагувати на рухи: коли його заколисують — засинає, підкидають — сміється. Це додає грі ще більше емоцій і живих моментів. У комплекті є аксесуари, завдяки яким догляд за малюком стає ще цікавішим.
Пупсик упакований у гарну подарункову коробку — ідеальний варіант для сюрпризу дівчинці.
Особливості:
- висота: 42 см;
- пупс виконаний з гуми;
- має датчик руху й положення у просторі;
- реагує на рухи відповідними звуками: заколисуєш - засинає, б’єш - плаче, підкидаєш - сміється;
- працює від 3 батарейок типу “АА” (не включені);
- аксесуари у комплекті: магнітна пустушка, памперс, пляшечка, капелюшок;
- подарункове пакування.
| Основные | |
|---|---|
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Резина |
| Высота | 42 см |
| Ширина | 11 см |
| Длина | 11 см |
| Особенности | Звуковые эффекты |
| Тип питания | Батарейки |
| Тип батарейки | АА |
| Комплектация аксессуарами | Да |
| Состояние | Новое |
| Количество в комплекте | 1 шт |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 21 мм |
| Ширина упаковки | 13 мм |
| Высота упаковки | 45 мм |
- Цена: 1 420 ₴

