
Дитячий ігровий Супермаркет 922-218
- Нет в наличии
- Код: 922-218
1 590 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Дитячий ігровий набір «Street food» — це багатофункціональний супермаркет із 105 деталями, створений для рольових ігор у “магазин”. Сканер та каса обладнані світловими та звуковими ефектами.
Шухляди для зберігання товарів, полички, таблички з написами та декоративні аксесуари моделюють справжній ігровий простір. Конструкція сприяє розвитку уяви, сенсорного сприйняття, навичок лічби, комунікації та логічного мислення.
Особливості:
- 105 елементів;
- розмір 69х38х87 см;
- каса самообслуговування підсвічується та відтворює писк при натисканні;
- сканер для продуктів має червоне підсвічування;
- сканер видає характерний писк при натисканні на кнопку;
- каса відчиняється;
- полички, продукти, баночки і склянки, безліч інших аксесуарів;
- каса та сканер працюють від 2-х батарейок типу АА (в комплект не входять).
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Состояние | Новое |
| Пол | Для девочек |
| Размеры | |
| Ширина | 38 мм |
| Длина | 69 мм |
| Высота | 87 мм |
- Цена: 1 590 ₴

