
Дитяче іграшкове трюмо з аксесуарами 7 GT 07
- В наличии
- Код: 7 GT 07
2 180 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Ігрове трюмо “Glamour Girls” — мрія кожної юної модниці! У комплекті 54 елементи, серед яких: дзеркало, функціональні фен та стайлер, імітація косметики та безліч аксесуарів. Дитина зможе уявити себе в салоні краси, грати у візажиста чи перукаря, розігруючи захопливі сюжети. Трюмо сприяє розвитку уяви, охайності та творчого мислення під час гри.
Особливості:
- розміри зібраного трюмо: 70.5х32.5х73 см;
- всього в комплекті 54 елементи;
- дзеркало;
- імітація косметики;
- фен працює від 3-х батарейок типу “ААА” (не додано до набору);
- стайлер працює від 2-х батарейок типу “ААА” (не додано до набору);
- фен відтворює звук;
- стайлер відтворює звук та підсвічується, якщо його затиснути на декілька секунд;
- до набору додано безліч аксесуарів у вигляді пляшечок, прикрас тощо;
- виконано з якісного пластику.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Количество предметов в наборе | 51-70 |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Состояние | Новое |
| Пол | Для девочек |
| Размеры | |
| Ширина | 33 мм |
| Длина | 71 мм |
| Высота | 73 мм |
- Цена: 2 180 ₴









