
Дитяче іграшкове трюмо з аксесуарами 7 GT 07 A
- В наличии
- Код: 7 GT 07 A
2 390 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Хочете здивувати свою маленьку красую? Це трюмо точно впорається з цим не простим завданням! У комплекті є все, щоб відчути себе справжньою зірочкою: фен та стайлер з ефектами, дзеркальце, гребінці, аксесуари та імітація косметики. Трюмо допомагає розвивати фантазію, креативність та відчуття стилю.
Особливості:
- розміри трюмо: 71х32,5х73,5 см;
- фен працює від 3-х батарейок типу “ААА” (не додано до комплекту);
- стайлер працює від 2-х батарейок типу “ААА” (не додано до комплекту);
- стайлер відтворює звук та підсвічується;
- фен відтворює звуки, імітуючи роботу фену;
- до комплекту додано імітацію косметики, гребінець та інші аксесуари;
- дзеркальце;
- виконано з пластику.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Количество предметов в наборе | 51-70 |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Состояние | Новое |
| Пол | Для девочек |
| Размеры | |
| Ширина | 31 мм |
| Длина | 70 мм |
| Высота | 73 мм |
- Цена: 2 390 ₴

