
Інтерактивний м'який песик 933-308 E
- Нет в наличии
- Код: 933-308 E
735 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
М’який пухнастий песик стане улюбленою іграшкою та постійним супутником дитини! Іграшка реагує на дотик, кліпає очима, видає звукові ефекти та рухає хвостиком, наче справжній! Такий інтерактивний песик зацікавить малюка і подарує багато яскравих спогадів від гри.
Особливості:
- розміри: 21х21х23 см;
- іграшка працює від трьох батарейок типу “ААА” (не включено до набору);
- іграшку виконано з м’якого та приємного на дотик текстилю;
- кліпає очима та виляє хвостиком;
- на спинці тваринки розташовано сенсор, на дотики до якого вона реагує звуками;
- кумедні звуки.
| Основные | |
|---|---|
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Комбинированный |
| Особенности | Движимая, Звуковые эффекты |
| Ширина | 21 см |
| Длина | 21 см |
| Высота | 21 см |
| Тип питания | Батарейки |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики | |
| Регулятор громкости | Нет |
| Функция автоматического отключения | Нет |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 22 мм |
| Ширина упаковки | 22 мм |
| Высота упаковки | 22 мм |
- Цена: 735 ₴

