
Інтерактивна собачка на повідку 43659
- В наличии
- Код: 43659
850 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мила інтерактивна собачка стане найкращим другом для вашої дитини! Вона ходить, видає веселі звуки, реагує на дотик і виконує команди за допомогою повідця. У грі малюк зможе доглядати улюбленця, розчісувати його та вигулювати, як справжню домашню тваринку. Два режими роботи роблять іграшку ще цікавішою та живішою!
Особливості:
- працює від 3 батарейок типу АА (в комплект не входять);
- видає звуки та веселу музику;
- рухається та реагує на дотик;
- колеса;
- обертається по колу;
- 2 режими гри: звук та звук і музика;
- повідець для керування;
- гребінець та прикраса.
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Животное |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Комбинированный |
| Особенности | Движимая, Звуковые эффекты |
| Ширина | 10 см |
| Длина | 15 см |
| Высота | 22 см |
| Тип питания | Батарейки |
| Состояние | Новое |
| Количество | 1 шт |
| Дополнительные характеристики | |
| Регулятор громкости | Нет |
| Функция автоматического отключения | Нет |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
- Цена: 850 ₴

