
Брязкальце-дуга з мелодіями 368-51
- Нет в наличии
- Код: 368-51
365 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дитячий мобіль-арка з брязкальцями — ідеальний супутник для перших місяців життя малюка!
Яскраві підвіски з брязкальцями не лише розважають, а й розвивають слух, зір та моторику. Мелодійні звуки та ніжне підсвічування створюють заспокійливу атмосферу для сну або гри. Зручні фіксатори дозволяють легко закріпити іграшку на ліжечку.
Особливості:
– світлові та музичні ефекти;
– брязкальця з кільцями;
– легко знімаються для гри окремо;
– музичну іграшку можна використовувати як нічник;
– надійні прищіпки для кріплення до бортиків;
– музична іграшка-нічник працює від 2 батарейок типу ААА (у комплект не входять);
– розміри коробки: 40 × 25 × 5,5 см.
| Основные | |
|---|---|
| Возрастная группа | С рождения |
| Особенности | Световые эффекты, Мелодии |
| Тип питания | Батарейки |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 25 мм |
| Ширина упаковки | 5 мм |
| Высота упаковки | 40 мм |
- Цена: 365 ₴










