
Інтерактивний песик на повідку 810-104
- Нет в наличии
- Код: 810-104
380 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Милий улюбленець уже чекає на тебе й готовий подарувати тобі гарний настрій і безліч позитивних моментів! Собачка не тільки має сильний виглядє мило, але й вміє ходити, рухати хвостиком і відтворювати характерні звуки. У комплекті є все для догляду за пухнастиком: зручне перенесення, мисочка, поїльник, дзеркальце, гребінець, повідець і багато іншого.
Ця іграшка допоможе розвинути в дитини відчуття відповідальності про хатнього улюбленця, а завдяки інтерактивним функціям гра стане ще реалістичнішою та цікавішою.
Особливості:
- розмір: 16х10х14 см;
- іграшка зроблена у формі милого собачки;
- ходити;
- працює від 2 батарейок типу АА (до комплекту не входять);
- відтворює характерні звуки;
- виляє хвостиком;
- у комплекті ви знайдете зручне перенесення й аксесуари як мисочки для годування, поїлки, дзеркала, гребінці, фена та інше;
- ходить на повідці;
— тварина виготовлена з м'якого текстилю з жорстким каркасом.
| Основные | |
|---|---|
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Комбинированный |
| Особенности | Движимая, Звуковые эффекты |
| Ширина | 10 см |
| Длина | 16 см |
| Высота | 14 см |
| Тип питания | Батарейки |
| Состояние | Новое |
| Количество | 1 шт |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 20 мм |
| Ширина упаковки | 14 мм |
| Высота упаковки | 20 мм |
- Цена: 380 ₴

