
Інтерактивний песик на повідку 926-1
- Нет в наличии
- Код: 926-1
555 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Маленький пухнастий друг, що оживає в руках! Варто лише натиснути кнопку на повідку - і ця чарівна собачка радісно почне махати хвостиком, зарухає голівкою та весело загавкає.
Вона ніби проситься на прогулянку, чекаючи на турботу та любов свого маленького господаря. З таким вірним другим кожен день перетворюється на захопливу гру та справжню пригоду!
Особливості:
- розміри тваринки: 17х13х15 см;
- до набору включено переноску для тварини;
- розміри переноски: 22х14х20 см;
- тваринка виконана з м’якого текстилю із жорстким каркасом;
- милий дизайн улюбленця;
- улюбленець працює від двох батарейок типу “АА” (не включені до набору);
- улюбленець активується кнопкою на повідці;
- довжина повідця: 80 см;
- іграшка ходить та видає кумедні звуки;
- до набору додано аксесуари для догляду за улюбленцем.
| Основные | |
|---|---|
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Особенности | Движимая, Звуковые эффекты |
| Ширина | 13 см |
| Длина | 17 см |
| Высота | 15 см |
| Тип питания | Батарейки |
| Состояние | Новое |
| Количество | 1 шт |
| Материал | Текстиль |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 50 мм |
| Ширина упаковки | 22 мм |
| Высота упаковки | 19 мм |
- Цена: 555 ₴

