
Музичний телефончик 84731 WToys
- В наличии
- Код: 84731
220 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Готові до веселих пригод? З дитячим телефончиком кожен день – це нове відкриття! Яскраві вогники, захопливі казки, веселі пісеньки, скоромовки та можливість записувати свій голос – все це чекає на маленьких дослідників в одній іграшці! Вивчай, співай і весело проводь час із найкращим другом – твоїм телефончиком!
Особливості:
- працює від 3 батарейок типу ААА (в комплект не входять);
- рухомі елементи;
- пісні, казки, скоромовки;
- озвучування українською мовою;
- яскраві вогники;
- регулятор гучності;
- мікрофон (запис голосу на декілька секунд);
- сприяє ранньому розвитку дитини.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Пол | Унисекс |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Мелодии, Световые эффекты |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Состояние | Новое |
| Тип | Микрофон |
| Размеры | |
| Длина | 8 мм |
| Ширина | 3 мм |
| Высота | 13 мм |
- Цена: 220 ₴








