
Іграшкова карета SS 123 A
- В наличии
- Код: 123 A
280 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Іграшкова карета - це іграшкова карета для сюжетно-рольових ігор — для ляльок, фантазійних сюжетів чи просто як іграшка-декорація. Карета підходить для дітей від ~3 років, як іграшка для сюжетних ігор або як частина колекції. Карета не має в комплекті конячки або ляльки — це просто сама «повозка»
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Количество предметов в наборе | 2 |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Размеры | |
| Ширина | 36 мм |
| Длина | 11 мм |
| Высота | 19 мм |
| Вес | 1 г |
- Цена: 280 ₴









