
М'який інтерактивний песик 933-179 E
- В наличии
- Код: 933-179 E
670 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
М’який інтерактивний песик у костюмі бджілки - наймиліший друг для вашого малюка! Він рухається під музику, повторює фрази та кумедно реагує на магнітну бджілку, що кріпиться до щічки. Зручна кнопка перемикання режимів на лапці та м’які приємні матеріали роблять гру простою й комфортною. Це не просто іграшка, а справжній пухнастий друг для веселих пригод!
Особливості:
- розмір собаки: 20х20х23 см;
- інтерактивний собака з кумедним виглядом;
- має 3 режими роботи:
1) рухається + музика;
2) рухається + скиглить від укусу бджілки;
3) рухається + повторює фрази;
- магнітна бджілка, яка активує один з 3 режимів роботи (магнітиться до щоки собаки);
- для активації та перемикання музичних режимів потрібно натиснути на кнопку, яка розташована на задній лапці;
- працює від 3-х батарейок типу “АА” (до комплекту не додано);
- виконана з м’якого на дотик текстилю.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Животное |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Мех искусственный |
| Особенности | Воспроизведение звуков/фраз людей, Движимая, Мелодии, Звуковые эффекты |
| Ширина | 20 см |
| Длина | 20 см |
| Высота | 23 см |
| Тип питания | Батарейки |
| Состояние | Новое |
| Количество | 1 шт |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 27 мм |
| Ширина упаковки | 17 мм |
| Высота упаковки | 29 мм |
- Цена: 670 ₴










