
Функціональний столик з проєктором 201-15 B
- Нет в наличии
- Код: 201-15 B
760 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Яскраві та функціональні меблі для вашої малечі, які поєднують у собі все необхідне для творчих та допитливих малюків! Набір складається зі столика та стільця. Столик має знімний проєктор, за допомогою якого дитина тренуватиметься тримати ручку в руках та малювати, обводячи різні фігурки. Також столик має органайзер та шухлядку-заглиблення під стільницею, так малюк зможе зберігати все своє приладдя для творчості в одному місці.
Особливості:
- на набору входить столик і стілець до нього;
- розміри столика: 47х28х51 см;
- розміри стільця: 19х19х15 см;
- проєктор у наборі працює від трьох батарейок типу “АА” (не включені до набору);
- проєктор має два режими роботи: беззвучний та із програванням спокійної мелодії;
- до набору включено 6 дисків для проєктора;
- столик має органайзер та шухляду під стільницею;
- до набору додано 12 фломастерів та мініскетчбук для малювання;
- стільниця може використовуватися, як дошка пиши-стирай;
- до набору додано стиранку для білої дошки.
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Столик |
| Пол | Унисекс |
| Возраст | От 3-х лет |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Инклюзивные игрушки | Да |
| Размеры | |
| Длина | 47 мм |
| Ширина | 28 мм |
| Высота | 51 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 48 мм |
| Ширина упаковки | 14 мм |
| Высота упаковки | 28 мм |
- Цена: 760 ₴










