
Інтерактивна музична гусінь 57839 WToys
- В наличии
- Код: 57839
470 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Не іграшка, а справжнє джерело музичних звуків!
Музична гусінь - чудовий спосіб познайомити малюка зі світом мелодій, ритмів та нот. Повчальні казочки, веселі мелодії, пісні та ноти — іграшка сприятиме розвитку пам’яті, слухового й зорового сприйняття. Заводні барабани допоможуть пофантазувати на тему ритмів та створити щось цікавеньке!
Особливості:
- розміри: 23х36х5 см;
- озвучення українською мовою;
- працює від трьох батарейок типу “АА” (не включені до набору);
- декілька режимів роботи: цифри, казки, піаніно;
- перемикання між режимами здійснюється натисканням на обличчя гусені;
- у режимах цифр та казок натискання на барабани активують програвання пісень;
- 6 пісень;
- 5 казок;
- цифри від 1 до 5;
- іграшка має два налаштування гучності;
- при роботі іграшка підсвічується;
- виконано з пластику.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WToys |
| Тип | Животное |
| Возрастная группа | От 18-ти месяцев |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Языки | Украинский |
| Ширина | 23 см |
| Длина | 26 см |
| Высота | 5 см |
| Тип питания | Батарейки |
| Состояние | Новое |
- Цена: 470 ₴





