
Дитячий набір Супермаркет 93 деталі 922-201
- Немає в наявності
- Код: 922-201
1 585 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Представляємо вашій увазі сучасний супермаркет! Всередині коробки ви знайдете все необхідне для створення цікавої тематичної гри: простору касу з полицями, холодильником, кавоваркою та касовим апаратом. Також до комплекту входять різні продукти, які можна розкласти по полицях. Касовий апарат та сканер мають звукові й світлові ефекти, які додадуть грі більш реалістичність.
Особливості:
- іграшковий набір включає 93 деталі;
- супермаркет має легко збірну конструкцію;
- простора каса з полицями, холодильником та кавомашиною;
- касовий апарат зі сканером, які мають звукові й світлові ефекти;
- паперові купюри та монети;
- набір продуктів;
- тематичні наліпки;
- касовий апарат працює від 2 батарейок типу АА (до комплекту не входять);
- сканер працює від 2 батарейок типу АА (до комплекту не входять);
- розмір супермаркету у складеному вигляді - 69х38х37 см;
- виконаний з міцного пластику.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Магазин, супермаркет |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Ширина | 37 мм |
| Довжина | 38 мм |
| Висота | 69 мм |
- Ціна: 1 585 ₴

