
Тактильна пірамідка на 7 елементів 628-142
- Нет в наличии
- Код: 628-142
275 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ця мила гумова пірамідка зі звірятком зверху стане улюбленою іграшкою малюка з перших днів! М’які кільця приємні на дотик, легко тримаються маленькими ручками та безпечно стискаються. Малюк зможе нанизувати кільця за розміром або у довільному порядку, тренуючи моторику, логічне мислення та координацію. А кумедне звірятко на вершині робить гру ще цікавішою і додає пірамідці чарівності. Ідеальний варіант для спокійних, корисних і веселих занять щодня!
Особливості:
- гумова пірамідка для малюків;
- розмір: 8.2х19.2 см;
- 6 кілець у формі квітки;
- фігурка звірятка;
- допомагає вивчати кольори, форми та сприяє розвитку логіки та дрібної моторики рук малюка.
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Пирамидка |
| Пол | Унисекс |
| Возраст | От 6 мес |
| Материал | Резина |
| Количество составных элементов | 7 шт |
| Состояние | Новое |
| Инклюзивные игрушки | Да |
| Размеры | |
| Ширина | 8 мм |
| Высота | 19 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 13 мм |
| Ширина упаковки | 8 мм |
| Высота упаковки | 21 мм |
- Цена: 275 ₴








