
Інтерактивна собачка 933-126 E
- Нет в наличии
- Код: 933-126 E
700 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Приєднуйтесь до дивовижних прогулянок разом із чарівним улюбленцем! Його милий зовнішній вигляд та яскраві аксесуари змушують закохатися з першого погляду.
Іграшка ходить, відтворює звуки тваринки, реагує на дотик та махає хвостиком, що точно здивує малюка та зробить гру ще цікавішою. Крім того, варто вам поплескати в долоні, як іграшка почує та почне рухатись. Візьміть його на повідець і вирушайте назустріч казковим пригодам!
Особливості:
- розмір: 22х14х22 см;
- іграшка виконана у вигляді милого улюбленця;
- на повідці (ходить, якщо затиснути кнопку на повідці);
- махає хвостиком;
- відтворює звуки тваринки;
- довжина повідця: 80 см;
- реагує на плескіт у долоні;
- має чутливі сенсорні ділянки на спині, тому реагує на дотик;
- ходить сама, якщо не під'єднати поводок;
- має знімні аксесуари в наборі;
- працює від 3-х батарейок типу АА (не додано до комплекту);
- тваринка виконана з м’якого текстилю із жорстким каркасом.
| Основные | |
|---|---|
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Мех искусственный |
| Особенности | Звуковые эффекты |
| Ширина | 14 см |
| Длина | 22 см |
| Высота | 22 см |
| Тип питания | Батарейки |
| Состояние | Новое |
| Количество | 1 шт |
- Цена: 700 ₴

