
Розважальна гра Ігровий автомат з іграшками 666-5
- В наличии
- Код: 666-5
995 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ігровий автомат — це захоплива розвага для дітей, яка перенесе їх у безтурботний світ веселощів.
Завдяки милим фігуркам всередині діти зможуть потренувати свою спритність і координацію, намагаючись захопити улюблену іграшку за допомогою маніпулятора.
Подаруйте дитині години розваг з цим чудовим набором!
Особливості:
- мелодії;
- регуляція гучності;
- 2 важелі керування, які пересувають руку-хватайку праворуч/ліворуч (механічний принцип), опускають/підіймають;
- до іграшкового автомата додається набір м’яких іграшок та кульок;
- працює від 3-х батарейок типу АА 1.5V (не додаються);
- розмір автомата 22х16х32см;
- виготовлено з міцних та безпечних матеріалів.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Мелодии |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Размеры | |
| Ширина | 22 мм |
| Длина | 16 мм |
| Высота | 32 мм |
| Вес | 1 г |
- Цена: 995 ₴

