
Інтерактивна кролик з аксесуарами 065-1 A
- В наличии
- Код: 065-1 A
435 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Цей набір з іграшковим улюбленцем буде чудовим подарунком кожній дитині, яка любить тваринок.
Реалістичний дизайн іграшки дозволять дитині відчути себе справжнім відповідальним господарем, який піклується про здоров’я та добробут тваринки.
Цей набір подарує вашій дитині багато веселощів і стане чудовим інструментом для розвитку уяви!
Особливості:
- розміри тваринки: 15х8х18 см;
- тваринка виконана з м’якого текстилю із жорстким каркасом;
- милий дизайн улюбленця;
- улюбленець працює від двох батарейок типу “АА” (не включені до набору);
- іграшка ходить та видає кумедні звуки;
- до набору додано аксесуари для догляду за улюбленцем.
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Животное |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Текстиль |
| Цвет | Белый |
| Особенности | Звуковые эффекты |
| Ширина | 8 см |
| Длина | 18 см |
| Высота | 15 см |
| Вес | 1 г |
| Тип питания | Батарейки |
| Состояние | Новое |
| Количество | 1 шт |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 30 мм |
| Ширина упаковки | 10 мм |
| Высота упаковки | 30 мм |
- Цена: 435 ₴

