
Інтерактивна собачка з аксесуарами 065-1 B
- Нет в наличии
- Код: 065-1 B
435 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Цей набір з іграшковим улюбленцем буде чудовим подарунком кожній дитині, яка любить тваринок.
Реалістичний дизайн іграшки дозволять дитині відчути себе справжнім відповідальним господарем, який піклується про здоров’я та добробут тваринки.
Цей набір подарує вашій дитині багато веселощів і стане чудовим інструментом для розвитку уяви!
Особливості:
- розміри тваринки: 13х17х15 см;
- тваринка виконана з м’якого текстилю із жорстким каркасом;
- милий дизайн улюбленця;
- улюбленець працює від двох батарейок типу “АА” (не включені до набору);
- іграшка ходить та видає кумедні звуки;
- до набору додано аксесуари для догляду за улюбленцем.
| Основные | |
|---|---|
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Мех искусственный |
| Особенности | Звуковые эффекты |
| Ширина | 13 см |
| Длина | 17 см |
| Высота | 15 см |
| Состояние | Новое |
| Количество | 1 шт |
| Упаковка | |
| Длина упаковки | 36 мм |
| Ширина упаковки | 16 мм |
| Высота упаковки | 25 мм |
- Цена: 435 ₴

