
Інтерактивний кролик на повідку 924-3
- Нет в наличии
- Код: 924-3
350 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Набір з іграшковим улюбленцем – це чудова інтерактивна іграшка для маленьких любителів домашніх тварин. Зручне перенесення та реалістичний дизайн іграшки дозволять дитині відчути себе справжнім відповідальним господарем, що піклується про здоров'я та добробут тварини. Довгий повідець дає можливість "вигулювати" іграшкового друга як справжнього. Цей набір подарує вашій дитині багато веселощів та стане чудовим інструментом для розвитку уяви!
Особливості:
- розміри тварини: 9х17х18 см;
- у набір включено перенесення для тварини;
- розміри перенесення: 22х14х20 см;
- тварина виконана з м'якого текстилю з жорстким каркасом;
- милий дизайн улюбленця;
- улюбленець працює від двох батарейок типу "АА" (не включені до набору);
- улюбленець активується кнопкою на повідку;
- довжина повідця: 80 см;
- іграшка ходить і видає забавні звуки.
| Основные | |
|---|---|
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Мех искусственный |
| Особенности | Движимая, Звуковые эффекты |
| Ширина | 9 см |
| Длина | 18 см |
| Высота | 17 см |
| Тип питания | Батарейки |
| Состояние | Новое |
| Количество | 1 шт |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 20 мм |
| Ширина упаковки | 14 мм |
| Высота упаковки | 22 мм |
- Цена: 350 ₴


