
Розважальна гра Ігровий автомат з іграшками G 235 A
- В наличии
- Код: 235 A
1 680 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Поринайте в захопливу розвагу разом з ігровим автоматом “Хватайкою”! Таку іграшку можна поставити прямо у себе в кімнаті та гратися з нею досхочу. Вона не тільки підсвічується, але й виконує веселі мелодії, а також має різні призи, у вигляді м’якеньких звіряток та кольорових кульок.
Кидайте монетку та починайте гру. Керуйте важелями, щоб дістати іграшку.
Розвага з такою забавкою сприятиме розвитку моторики, координації рухів та концентрації уваги у дитини.
Особливості:
- кольорове підсвічування;
- виконує безліч веселих мелодій;
- наявна функція регуляції гучності;
- 3 важелі керування, де один пересуває праворуч/ліворуч, другий опускає/підіймає, а третій хапає предмети;
- гра починається після того, як учасник опустить монетку в автомат;
- до іграшкового автомата додається набір м’яких іграшок та півсфер;
- працює від 5-ти батарейок типу АА 1.5V (не додаються) або від мережі за допомогою USB-кабелю (додається);
- інструкція;
- наліпки;
- розмір автомата 27х24х34см;
- виготовлено з міцних та безпечних матеріалів.
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Автомат |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Мелодии, Световые эффекты |
| Тип питания | Батарейки, Аккумулятор |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 27 мм |
| Ширина | 24 мм |
| Высота | 34 мм |
| Вес | 1 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 33 мм |
| Ширина упаковки | 30 мм |
| Высота упаковки | 40 мм |
- Цена: 1 680 ₴

