
Брязкальце з гумовими елементами 668-223
- Нет в наличии
- Код: 668-223
185 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Яскраве брязкальце у вигляді кулі одразу привертає увагу малюка!
Еластичні гумові елементи зручні для хватання та безпечні для ясен у період прорізування зубів. Легка конструкція і приємні на дотик матеріали роблять іграшку ідеальною для найменших. Розвиває дрібну моторику, координацію рухів та сенсорне сприйняття з перших місяців життя.
Особливості:
- яскравий та цікавий дизайн;
- брязкальце виконано у вигляді кулі;
- гумові елементи;
- розвиває дрібну моторику та координацію рухів;
- виконано з якісних та безпечних матеріалів.
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Погремушка |
| Возрастная группа | От 12-ти месяцев |
| Длина | 10 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Высота | 10 мм |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 12 мм |
| Ширина упаковки | 12 мм |
| Высота упаковки | 12 мм |
- Цена: 185 ₴








