
Розвиваючий сортер Ферма FXB 11
- В наличии
- Код: 11
460 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Просторий фермерський ангар з різноманіттям фігурок подарують цікаву гру на довгі години! Іграшка виконує функцію сортеру, але дах ангара має ще два цікавих інтерактиви для малят: брязкальце та об’ємні геометричні фігури, що обертаються при взаємодії. Така мила іграшка надихне батьків та дітей на захопливі розмови про сільськогосподарських тварин та їх життя, і надасть велике поле для ігрових сценаріїв.
Особливості:
- захопливий сортер для малят;
- у наборі фігурки фермера, трактора, сільськогосподарських тварин;
- дверцята ангара відкриваються та закриваються на спеціальну защіпку;
- 2 додаткових пальчикових гри;
- ангар має ручку зверху, тож іграшку зручно переміщати.
| Основные | |
|---|---|
| Пол | Унисекс |
| Возраст | От 12 мес |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 18 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Высота | 18 мм |
| Вес | 1 г |
- Цена: 460 ₴










