
Музичний ігровий сортер YL 521
- В наличии
- Код: 521
460 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Розвивальна музична іграшка поєднує кілька активностей, що стимулюють розвиток дитини. Малюк зможе грати на барабані та піаніно, вивчати форми, збирати брязкальце-конструктор й грати з пальчиковими іграми, тренуючи координацію, дрібну моторику та логіку.
Яскраві деталі, звукові та світлові ефекти утримують увагу дитини та стимулюють інтерес до пізнання.
Особливості:
- розмір іграшки: 13х13х18 см;
- еластичні решітки;
- підсвічування;
- пальчикові ігри;
- піаніно з режимами: ноти, звуки, мелодії;
- регулювання гучності;
- годинник;
- дизайн із зображенням сови та крабика;
- музичний блок працює від 2-х батарейок типу “ААА” (не додано до комплекту);
- барабан;
- блок із собою та крабиком знімаються;
- брязкальце-конструктор (6 елементів);
- виконано з якісних та безпечних матеріалів.
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Сортер |
| Пол | Унисекс |
| Возраст | От 18 мес |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Инклюзивные игрушки | Да |
| Размеры | |
| Длина | 13 мм |
| Ширина | 13 мм |
| Высота | 18 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 14 мм |
| Ширина упаковки | 14 мм |
| Высота упаковки | 19 мм |
- Цена: 460 ₴

