
Дуга з підвісними іграшками HL 2025-71
- В наличии
- Код: 2025-71
530 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дуга з підвісними іграшками створена для комфортної та захопливої гри малюка з перших місяців. Вона легко регулюється, змінює кут нахилу, підлаштовуючись під потреби дитини.
Іграшки розміщені на зручній висоті, щоб малюк міг самостійно дотягуватися до них, досліджувати рухи й текстури.
Поєднання різних інтерактивних та рухомих елементів робить гру різноманітною та корисною для розвитку.
Особливості:
- розмір брязкальця-дуги 50х40 см;
- брязкальце;
- пискавка;
- прорізувач;
- пташки обертаються (треба потягнути мотузок);
- дуга з’єднується з кліпсами-тримачами за допомогою кулеподібного елемента, що дозволяє відрегулювати необхідний кут нахилу для максимального комфорту дитини.
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Дуга для кроватки/коляски |
| Возрастная группа | С рождения |
| Материал | Пластик |
| Длина | 50 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 35 мм |
| Ширина упаковки | 8 мм |
| Высота упаковки | 29 мм |
- Цена: 530 ₴









