
Мозаїка з карточками та шестернями 66825
- В наличии
- Код: 66825
350 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Весела мозаїка познайомить дитину з яскравими тваринками та завдяки шестерням оживить їх. Цікавий набір наповнений односторонніми картинками з прорізами для шестерні, які закріплюються на платформі.
Особливості:
- набір виконаний в яскравих кольорах;
- в наборі ви знайдете 12 карточок з картинками;
- 9 шестерній оживлять картинку;
- платформу можна використовувати як коробку для зберігання.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип мозаики | Классическая |
| Пол | Унисекс |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 31 мм |
| Ширина упаковки | 5 мм |
| Высота упаковки | 31 мм |
- Цена: 350 ₴

