
Тактильна пірамідка на 6 елементів 2012
- Нет в наличии
- Код: 2012
325 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ця гумова пірамідка зі звірятком зверху стане чудовою першою іграшкою для малюка. М’які кільця легко тримати та складати, що допомагає розвивати дрібну моторику, координацію рухів і логічне мислення. Завдяки різним формам і кольорам пірамідка стимулює сенсорне сприйняття та цікавість дитини.
Особливості:
- гумова пірамідка з милим звірятком;
- розмір: 10х10х19.1 см;
- складається з 7ми елементів;
- 6 кілець різного діаметру;
-- фігурка звірятка;
- матеріал пірамідки: гума;
- елементи мають свій особливий рельєф;
- елементи пірамідки різнокольорові;
- великий розмір елементів (безпечно для дітей);
- допомагає розвивати дрібну моторику рук, логіку та координацію рухів.
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Пирамидка |
| Пол | Унисекс |
| Возраст | От 6 мес |
| Материал | Резина |
| Количество составных элементов | 6 шт |
| Состояние | Новое |
| Инклюзивные игрушки | Да |
| Размеры | |
| Длина | 10 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Высота | 19 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 14 мм |
| Ширина упаковки | 11 мм |
| Диаметр упаковки | 22 мм |
- Цена: 325 ₴








