
Багатофункціональна музична подушка Білочка BY 122
- Нет в наличии
- Код: 122
1 050 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Яскрава та багатофункціональна забавка, що створена для розвитку сенсорних навичок, моторики та уваги дітей.
Основою іграшки є подушка у формі білочки, яка доповнена інтерактивними елементами: брязкальцем, пискавкою та музичним модулем. Подушка виконана з безпечних для дітей матеріалів та має приємну на дотик текстуру, а різнокольорові елементи стимулюють візуальний розвиток дитини.
Цей набір стане незамінним для розваг, гри та навчання дитини.
Особливості:
- подушка виконана у формі білочки розміром 43х9х25см;
- підвіска-піаніно має 2 режими роботи та тріскачку;
- відтворення мелодії, звуків нот і тварин;
- підсвічування;
- 3 підвіски з пискавкою, брязкальцем та шелесткими елементами;
- вушка білочки шелестять;
- піаніно працює від 3-х батарейок АА (не додаються);
- виконано з міцних і безпечних матеріалів.
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Погремушка с грызунком |
| Возрастная группа | От 3-х месяцев |
| Материал | Текстиль |
| Особенности | Звуковые эффекты |
| Тип питания | Батарейки |
| Длина | 43 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Высота | 25 мм |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 42 мм |
| Ширина упаковки | 9 мм |
| Высота упаковки | 29 мм |
- Цена: 1 050 ₴









