
Дерев'яна рамка вкладиш 74281
- В наличии
- Код: 74281
140 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дерев’яні вкладиші — це чудова серія розвивальних ігор на різні теми. Кожна дощечка має виїмки під фігурки, які дитина повинна правильно розмістити, орієнтуючись на форму та зображення.
Такі пазли не тільки знайомлять малюків із новими словами та поняттями, а й сприяють розвитку дрібної моторики, логіки, пам’яті та мовлення. Ідеально підходять для перших занять дитини вдома чи в дитячому садку.
Особливості:
- дерев’яні вкладиші з фігурками;
- різноманітні теми;
- розвивають моторику, увагу, логіку;
- розмір: 30×2×22.5 см;
- виготовлено з безпечних матеріалів.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Рамка-вкладыш |
| Пол | Унисекс |
| Возраст | От 12 мес |
| Материал | Дерево |
| Состояние | Новое |
| Инклюзивные игрушки | Да |
| Размеры | |
| Длина | 30 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Высота | 2 мм |
- Цена: 140 ₴

