
Пазли Звірі і їх будиночки 300117 Dodo
- В наличии
- Код: 300117
175 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
З пазлами від тм "Dodo" "Де хто живе" Ваша дитина в формі веселої гри з інтересом буде вивчати світ тварин і їх місця проживання. Малюкові потрібно поєднати тематичний ланцюжок пазла, кожний з яких складається тільки з 2 елементів. У наборі - 24 елементи, а щоб дитині було простіше зорієнтуватися, кожен пазл має свій певний колір і свою асоціативну тематику.
Завдання малюка зібрати 12 пар картинок.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DoDo |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Классический |
| Возрастная группа | От 18-ти месяцев |
| Количество составных элементов | 24 шт |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 18 мм |
| Ширина упаковки | 6 мм |
| Высота упаковки | 12 мм |
- Цена: 175 ₴








