
Пазли Улюблені тваринки 300115 Dodo
- В наличии
- Код: 300115
175 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пазли "Улюблені тварини" від популярного виробника "Dodo" - це чудовий спосіб провести час весело та з користю.
Оригінальна коробка з ручкою містить 24 елементи великого розміру, які виконані з щільного картону.
На кожній частині пазла знаходиться яскраве зображення тварини, всього 12 картинок. Малюкові необхідно буде поєднати тематичний ланцюжок, що складається тільки з 2-х елементів, щоб отримати цілісну картинку.
Така чудова логічна головоломка допоможе малюкові розвинути корисні навички такі як: логіка, дрібна моторика, терпіння та посидючість. А ще пазл допоможе вивчити нові кольори та назви домашніх тварин.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DoDo |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Классический |
| Возрастная группа | От 18-ти месяцев |
| Количество составных элементов | 24 шт |
| Материал | Картон |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 17 мм |
| Ширина упаковки | 6 мм |
| Высота упаковки | 11 мм |
- Цена: 175 ₴









