
Пупс гумовий з аксесуарами YL 2512 D-D
- В наличии
- Код: 2512 D-D
680 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Цей пупсик — миле гумове немовля, створене для турботливих ігор. Набір містить м’який кокон, у якому малюк зручно лежить, брязкальце, подушечку та плюшевого ведмедика.
Така іграшка допомагає дітям відчути себе справжніми батьками, розвиває відповідальність і фантазію. Пупсик має реалістичне гумове тіло та милий одяг.
Особливості:
- гумовий пупс з відмінною деталізацією;
- має витончені риси обличчя;
- одягнений у знімний одяг;
- має анатомічно правильні пропорції тіла;
- до комплекту входять аксесуари у вигляді кокона з ручками, подушечки, брязкальця, пустушки та ведмедика з підвіскою;
- висота пупса - 30 см.
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Пупс |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Резина |
| Высота | 30 см |
| Комплектация аксессуарами | Да |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 37 мм |
| Ширина упаковки | 23 мм |
| Высота упаковки | 27 мм |
- Цена: 680 ₴










