
Лялька функціональна з аксесуарами A 930 I
- Нет в наличии
- Код: 930 I
585 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ця лялька стане улюбленим другом для ігор у турботу та догляд.
Вона сміється, лепече та видає милі звуки, ніби справжнє немовля, завдяки вбудованому голосовому чіпу. Пластикове тільце з гумовою головою приємне на дотик, а реалістичні оченята додають іграшці правдоподібності.
Така іграшка допоможе дитині проявити ніжність, емпатію та фантазію під час гри.
Особливості:
- висота: 33 см;
- голосовий чіп (батарейки включено);
- сміється, лепече різні звуки;
- тіло ляльки виконано з пластику із гумовою головою;
- прошите волосся;
- імітація скляних очей;
- аксесуари в комплекті: пустушка, взуття, гребінець, іграшка для ляльки.
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Кукла |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 33 см |
| Комплектация аксессуарами | Да |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Длина упаковки | 22 мм |
| Ширина упаковки | 11 мм |
| Высота упаковки | 38 мм |
- Цена: 585 ₴

