
Брязкальце поп-іт пальчикова гра 9075
- Нет в наличии
- Код: 9075
210 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Чи може малюк взяти у свої крихітні ручки казкову планету? Так, якщо це диво-брязкальце! Іграшка виконана у вигляді сфери з орбітою. Має гумові сенсорні шнурочки рельєфної форми, за які дитина може тягнути. Пальчикові ігри, серед яких також гра pop it - допомогають розвивати дрібну мотику рук, зорове сприйняття малечі. А тріскачка відволіче та заспокоїть малюка.
Особливості:
- брязкальце виконане у вигляді планети;
- пальчикові ігри;
- гумові сенсорні шнурочки рельєфної форми;
- тріскачка на ігровій панелі;
- гра pop it;
- розміри іграшки: 15х11,5х22 см.
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Игрушка с прорезывателем |
| Возрастная группа | От 3-х месяцев |
| Материал | Силикон |
| Длина | 22 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Высота | 11 мм |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Pop It |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 12 мм |
| Ширина упаковки | 10 мм |
| Высота упаковки | 12 мм |
- Цена: 210 ₴










