
Логічна гра Замочки транспорт 033585 D
- В наличии
- Код: 033585 D
520 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Грайся та розвивайся із захопленням! Шість замочків виконані у вигляді машинок. Серед них - швидка допомога, шкільний автобус, пожежна машина та інші. До кожного замка необхідно підібрати відповідний ключик. В процесі гри дитина розвиватиме дрібну моторику рук та логічне мислення.
Особливості:
- 6 замочків та 6 ключів у наборі;
- замки виконані у вигляді машинок;
- іграшки виготовлені з пластику;
- розвиток логічного мислення та дрібної моторики;
- розмір іграшки: 7х4х9 см.
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Головоломка |
| Пол | Унисекс |
| Возраст | От 18 мес |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Инклюзивные игрушки | Да |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 37 мм |
| Ширина упаковки | 6 мм |
| Высота упаковки | 25 мм |
- Цена: 520 ₴

