
Пупс функціональний з аксесуарами BL 251 C
- Нет в наличии
- Код: 251 C
800 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Милий пупсик хоче гратися! Іграшка має реалістичні риси обличчя, виразні очі, акуратний носик та пухкі щічки, що не залишить нікого байдужим.
До комплекту входять додаткові аксесуари, які зроблять тематичну гру більш реалістичною та дозволять доглядати за пупсом, як за справжньою дитиною!
Особливості:
- пупс з відмінною деталізацією;
- п’є з пляшечки;
- ходить на горщик;
- заплющує очі;
- знімний одяг;
- має анатомічно правильні пропорції тіла;
- до комплекту входять додаткові аксесуари;
- голова та кінцівки виконані з щільної гуми, а тіло - з пластику;
- висота пупса - 45 см.
Комплектація:
- пупс;
- горщик;
- пляшка, ложка, тарілка;
- пустушка та підгузник.
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Пупс |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 45 см |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 27 мм |
| Ширина упаковки | 13 мм |
| Высота упаковки | 43 мм |
- Цена: 800 ₴








