
Дерев'яна логічна дошка з магнітною риболовлею 61714 WToys
- В наличии
- Код: 61714
485 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ця яскрава дерев’яна дошка запрошує малюка у світ нових відкриттів та веселих випробувань.
Тут є чотири різні гри: від сортування фігур до складання пірамідки, від захопливої магнітної риболовлі до збирання морквин на грядці. Дитина зможе не лише грати, а й розвивати логічне мислення, уважність і координацію рухів. Кожен елемент приємний на дотик і створений так, щоб заохочувати до нових ігор.
Це чудова можливість провести час із користю, занурюючись у гру знову і знову!
Особливості:
- розміри основи: 22х17х6 см;
- геометричний сортер із кілочками;
- магнітна риболовля;
- гра з морквинками;
- щипці;
- магнітна вудочка;
- іграшку виконано з деревини;
- яскраві кольори.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WToys |
| Тип | Рыбалка |
| Пол | Унисекс |
| Возраст | От 12 мес |
| Материал | Дерево |
| Состояние | Новое |
| Инклюзивные игрушки | Да |
| Размеры | |
| Длина | 22 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Высота | 6 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 25 мм |
| Ширина упаковки | 19 мм |
| Высота упаковки | 7 мм |
- Цена: 485 ₴

