
Дерев'яна гра шнурівка Веселі фігурки 63732 WToys
- В наличии
- Код: 63732
260 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Яскрава шнурівка від бренду "WToys"!
Шнурівка «Веселі фігурки» — граємося та розвиваємося одночасно! Яскравий дерев’яний набір із кумедними овочами та намистинками перетворює звичайну гру на захопливий процес навчання. Малюк нанизує фігурки на шнурочки, тренує пальчики та вчиться поєднувати кольори й форми. Ідеально для перших занять із дрібною моторикою та логікою.
Особливості:
- яскраві та приємні кольори;
- намистинки та фігурки із зображенням овочів;
- різноколірні шнурочки;
- для дітей від 12 місяців;
- тренує дрібну моторику та послідовність дій;
- виконано з якісної деревини.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WToys |
| Тип | Шнуровка |
| Пол | Унисекс |
| Возраст | От 12 мес |
| Материал | Дерево |
| Состояние | Новое |
| Инклюзивные игрушки | Да |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 16 мм |
| Ширина упаковки | 24 мм |
| Высота упаковки | 3 мм |
- Цена: 260 ₴

